Будиночок із героями Свинка Пеппа вся родина

- Немає в наявності
- Код: 10701
472 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір являє собою захоплюючий будиночок із чудовими фігурками у яскравих кольорах.
Будиночок виконаний у формі стіни. З лицьового боку розташовується парадний вхід, панорамні вікна та два віконця на другому поверсі.
Будиночок пофарбований у помаранчевий колір, дах у коричневий, а віконця у рожевий та фіолетовий.
У набір входять меблі для облаштування вітальні: 2 крісла, 2 лампи, столик, телевізор і комод.
Також у наборі Ви знайдете всю родину Свинки Пеппи. У кожної фігурки рухливі ручки, ніжки та голова.
Особливості:
- Рухливі ручки, ніжки, голова
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Матеріал: Пластик, гума
- Габарити упаковки: 41 х 6 х 32 см
- Габарити будинку: 17 х 4 х 19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 300 г |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 472 ₴



