Рюкзак шкільний для хлопчика Танк Синій 3D малюнок

- Немає в наявності
- Код: 10705
642 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий шкільний рюкзак припаде до смаку шанувальникам якісних, практичних і витриманих моделей. Портфель виготовлений із високоякісного матеріалу EVA, він стійкий до УФА випромінювання, має водовідштовхувальну поверхню й морозостійкість. Невелика форма завдяки сучасному пошиттю вміщує в себе величезну кількість речей.
Простий і дуже легкий рюкзак має циркуляцію повітря, рифлені подушечки на спині дають змогу потокам повітря вільно проходити й підтримувати оптимальну температуру. На жорсткому лицьовому боці зображений 3D малюнок танка.
Особливість:
- Жорстка лицьова сторона.
- Регульовані повітропроникні лямки;
- 1 Відсік із кишенею;
- 2 Зовнішні кишені;
- М'які вставки на спині
- Повітропроникна спинка
Характеристики:
- Паковання: Пакет
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Цвет: Синій
- Габарити в упаковці: 39 x 23 x 31 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Штучна тканина
- Комплектація: Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 23 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 31 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 10705 |
- Ціна: 642 ₴


