Рюкзак шкільної для дівчинки Фіолетовий

- Немає в наявності
- Код: 10706
563 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий шкільний рюкзак для дівчат, які люблять незвичайні і дуже екстравагантні речі. Абстрактний принт зроблений у яскравому фіолетовому цвіті з добавкою рожевого і зеленого. Змійки пофарбовані в кислотно жовтий колір, це додає особливим кулькам моделі в цілому. На основі цього були зроблені маленькі малюнки сердечок, зірочок і роликів.
Особливість:
Особливість:
- М'яка спинка з дихаючими подушечками;
- Великі лямки, які регулюються.
- Внутрішня сторона лямка з дихаючих матеріалів.
- Ручка-крючок;
- 1 відділ на зміїні;
- 3 зовнішні кишені на зміїні;
- 2 бічні кишені ґратка;
- Всі гадюки з додатковою гумкою, на якій є антискромна поверхня для пальців.
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Цвет: Фіалковий
- Габарити в упаковці: 42 x 26 x 33 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: мистецька тканина
- Комплектація: Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 26 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10706 |
- Ціна: 563 ₴


