Рюкзак шкільної для дівчини Сови Голубий з рожевим

- Немає в наявності
- Код: 10708
534 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий і дуже пристойний шкільний портфель з 43515 виконані в привабливій стилі, яка ідеально підходить дівчатам.
Портфель з зовнішнього боку обшиє полімерним матеріалом, він дуже приємний і гладкий на дотик, а також легко відштовхує воду. Дизайн поєднує в собі блакитний і рожевий колір. Лицева кишеня прикрашена яскравим прином з деревом і совою. По всьому портфелю розташувалися маленькі малюнки з зображенням квітів і совят.
Спеціальність:
- М’ яка спинка
- Дві широкі м'які регулювані лямки. Внутрішня частина лямка з дихаючим матеріалом
- Гачок для підвішування
- 1 Основний відділ
- 2 Зовнішні кишені
- Брелок на гавці гумки
- 2 додаткові бічні кишені з ґраткою
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Цвет: Блакитний
- Габарити в упаковці: 43 x 30 x 35 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: мистецька тканина
- Комплектація: Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 30 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10708 |
- Ціна: 534 ₴


