Трансформер Дінобот Гримлок

- Немає в наявності
- Код: 10710
431 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка трансформер дінобот один із героїв Transformers - Grimlock Гримлок трансформується в бойового динозавра Тиранозавр.
Особливість:
Особливість:
- Трансформується за 11 кроків
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Коричневий
- Висота трансформера: 17 см
- Габарити упаковки: 25 х 8 х 10 см
- Вік: від 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tycoon |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 431 ₴





