Павук шкільної каркасної людини з ортопедичною спинкою

- Немає в наявності
- Код: 10712
729 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На шкільному рюкзаку з зображенням Людини Паука зроблено спеціально для школярів і розраховано для максимального зручного і безпечного користування. Будова, форма і дизайн дозволять дитині почуватися комфортно, використовуючи її повсякденно.
Особливість:
- Ортопедична спинка;
- Дві широкі м'які регулювані лямки;
- Прорізана ручка-переноска;
- Одне влучне відділення з кишенею для тетрадей;
- Блискавка по всьому периметру;
- 3 додаткових кишені: об’ємний передній кишені на блискавки, бічний на липучці і бічній сітківці.
- На дні 4 пластикових ніжки.
- Є світловідбивні елементи.
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Цвет: Синій
- Габарити в упаковці: 37 x 20 x 26 см
- Вік: від шести років
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: мистецька тканина
- Комплектація: Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 20 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10712 |
- Ціна: 729 ₴

