Інтерактивна іграшка Розумний Папуга (казки, вірші, пісні, запис голосу)

- Немає в наявності
- Код: 10713
850 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча навчальна іграшка Розумна Попуга має багато цікавих функцій для розвитку слуху та мови дитини.
Особливості іграшки:
- Сенсорне управління - іграшка відповість на дотик дитини до її голови і крил.
- HD якість музики – слухайте разом з малюком пісні та мелодії у високій якості.
- М'який дзьоб папуги – дитині дуже сподобається еластичний і м'який дзьоб папуги. Матеріал виконаний із харчового силікону.
- Краватка, що світиться - папуга одягнений дуже красиво, адже в неї є краватка, що світиться. Малюкові це дуже сподобається.
- Функція «Запис голосу» іграшка може стати справжнім папугою-повторюшкою.
Крім того, дзьоб під час гри переливатиметься 7-ма різними кольорами.
Іграшка містить 6 навчальних функцій і понад 100 звукових маршрутів:
- 24 казки;
- 43 вірші;
- 15 пісень;
- 10 скоромовок.
Ви можете контролювати гучність звукових ефектів.
Працює від трьох батарейок 1,5 АА (не входить до комплекту).
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Мова озвучення: російський
- Висота папуги: 16 см
- Габарити упаковки: 27 х 15 х 16 см
Комплектація:
- Інтерактивна папуга
- Інструкція російською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Російська |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 17 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 850 ₴

