Органайзер для іграшок у ванній Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 10732
457 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер для іграшок - чудове поєднання функціонального контейнера для зберігання у ванній кімнаті та цікавої іграшки.
З органайзером малюкам цікавіше купатися: можна виловлювати іграшки з води, набирати воду або піну.
Іграшки, зібрані в органайзер, зручно промити під проточною водою і прикріпити на стіну. Завдяки отворам вода швидко стікає і іграшки добре висихають. При такому зберіганні вони не пліснявіють, не забруднюються, і завжди під рукою.
В органайзері зручно також зберігати необхідні аксесуари для ванної.
Особливості:
- спеціально спроектовані отвори різної форми для стоку води і висушування іграшок;
- легке кріплення до стіни на присоски (2 шт. входять до комплекту);
- виготовлений із нетоксичного пластику без запаху;
- використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір виробу протягом тривалого терміну використання.
Характеристики:
- Бренд: Технок
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Блакитний
- Габарити органайзера: 23 х 20 х 13 см
- Вік: від 3 років
- Номінальний об'єм: 2 л.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Присоска |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 230 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 457 ₴


