Іграшка для ванної Кит, що пускає мильні бульбашки від 2 років

- Немає в наявності
- Код: 10734
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Кит, що пускає мильні бульбашки у ванній, подарує Вашому малюку масу задоволення та веселощів. Адже що може бути більш захоплюючим, ніж пускання мильних бульбашок.
Іграшка є веселим китом, виконаним з високоякісного пластику АBS. Китеня кріпиться на стіну за допомогою 3-х присосок.
Щоб Булько Кіт почав пускати мильні бульбашки, потрібно в знімний контейнер залити мильний розчин або шампунь і включити іграшку. Кит почне пускати бульбашки, при цьому гратиме весела дитяча мелодія.
Іграшка працює від 2-х батарейок типу АА в комплект не входить.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Синій
- Габарити упаковки: 26 х 6 х 18 см
- Вік: від 2 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Мелодії, Присоска |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 479 ₴


