Іграшка для ванної Жабка від 1 року

- Немає в наявності
- Код: 10735
313 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела іграшка для купання у формі жабки стане прекрасною забавою і обов'язково зробить повсякденні водні процедури цікавими та захопливими.
Яскрава жабка з відкритим ротом виконана з первинної пластмаси і пофарбована приємними контрастними кольорами. Жабка виконує функцію лійки на підставці. Набираючи водичку, вона буде повільно витікати знизу іграшки.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Габарити іграшки: 22 х 17 х 12 см
- Габарити упаковки: 17 х 14 х 18 см
- Вік: від 1 року
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 313 ₴
