Іграшка для ванної Акула від 2 років

- Немає в наявності
- Код: 10737
417 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра для купання Акула відмінно підійде для ігор у ванній, в саду або на пляжі. З нею можна не тільки весело грати, але також навчитися доглядати за рослинами. Таким чином, малюк в ігровій формі буде привчатися до праці, наслідуючи дорослих.
Акула обладнана механічним важелем, який забезпечує бризки водичкою у двох варіантах: струменем та розпилювачем.
Іграшка виготовлена із високоякісних та міцних матеріалів, які повністю безпечні для малюка.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Габарити іграшки: 21х 10х 14см
- Габарити упаковки: 19х 11х 15см
- Вік: від 2 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Механічна |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 417 ₴
