Музична іграшка Чайник Караоке Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 10744
1 002 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний центр Караоке Hola перенесе дитину у світ музики та знайомить її з музичними інструментами.
Іграшка оснащена мікрофоном, ручкою для перегляду навушників та різними музичними інструментами: барабаном, джазовим барабаном, гітарою та трубою.
Розвиваючий центр працює у двох режимах:
1. Музичний режим. Є можливість грати на інструментах, кожен із яких видає відповідний звук.
2. Режим караоке. Можна слухати веселі мелодії, співати, супроводжуючи себе та створюючи власні мелодії.
Працює від батарейок (не включено до комплекту).
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Вік: від 1 року
- Озвучка: англійська.
- Габарити іграшки: 22 х 22 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 22 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 002 ₴








