Іграшка музичний нічник Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 10745
901 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний нічник наповнить кімнату малюка магією і приємною атмосферою для відпочинку.
Ночник зроблений у вигляді фарбованої настільної лампи. Підсвічує неярку і плавно змінює кольори.
У іграшки 2 режиму роботи:
1. Нічний режим.
- Клавіші До, Ре, Мі включають підсвічування нічника, колискові мелодії та звуки природи.
- шнурок включає підсвічування і програє музичні ноти.
- Нагорі запускається підсвітка, веселі дитячі звуки, короткі колискову пісеньку англійською мовою.
2. Денний режим.
- Клавіші До, Ре, Ми включають звуки нот.
- шнурок включає підсвічування і програє музичні ноти.
- Нагорі запускається підсвітка, веселі дитячі звуки, короткі колискову пісеньку англійською мовою.
Два рівні гучності.
Працює іграшка від 3-х батарейок 1.5V типу A (не включено до комплекту).
Характерики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробників: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Вік: від 1 року
- Габарити іграшки: 18 х 12 х 25 см
- Габарити Упаковки: 21 х 13 х 28 см
Комплектація:
- Нічник
- Фортеця для ліжок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10745 |
| Тип l | Нічники, проєктори |
- Ціна: 901 ₴



