Музична іграшка Hola Toys Паровозик-сортер

- Немає в наявності
- Код: 10747
846 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Забавний паровозик вчить дитину читати, вивчати літери, форми та назву фруктів.
Паровозик працює у двох режимах: для вивчення літер, цифр і тварин, а також у музичному режимі з кумедними звуками.
Натиснувши паровоз на димохід, іграшка почне їздити по колу, об’їжджаючи перешкоди на своєму шляху. Повторне натискання на димохід зупинить його. Гра супроводжується веселими мелодіями. Під час руху моргає очима, рухаються руки, світиться різнобарвними вогниками.
Паровозик оснащений багажником, у якому знаходяться 6 видів різнокольорових фігурок фруктів.
Працює від 3 батарейок 1,5V AA (не входить до комплекту).
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний
- Вік: від 1 року
- Мова: англійська.
- Габарити іграшки: 20 х 14 х 16 см
- Габарити упаковки: 23 х 17 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 16 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 846 ₴



