Іграшка інтерактивний Пульт Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 10750
450 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Пульт від Hola - це прекрасна розвиваюча іграшка для вашої дитини.
Іграшка зроблена в стильному і зручному форматі, великі кнопки легко натискаються, а звук чистий і гарний.
Пульт оснащений 19-ма активними кнопками, кожна з яких містить цікаві звуки та активує підсвічування.
Ефекти моделі:
- кнопка вкл/вкл
- налаштування гучності тихо/громко
- різні звуки
- кнопка "Плей" і "пауза"
- кнопка пошуку
- кнопка активації музики
- цифри
- мелодії
Мова озвучування англійська.
Іграшка працює від двох батарейок, типу "ААА" - додаються до комплекту.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Жовтий
- Вік: від 3 років
- Габарити іграшки: 16 х 7 х 3 см
- Габарити Упаковки: 16 х 5 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 16 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 450 ₴


