Іграшка для малюків Літак Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 10752
723 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літак на колесах розрахований для найменших.
На даху літака розташовано функціональні кнопки, на правому крилі — кнопка перемикання режимів, ліворуч — кнопка налаштування гучності.
Функції іграшки:
1. Режим навчання:
- Як говорить кішечка, цифра 1, буква А + мелодія;
- Як говорить собачка, цифра 2, буква В + мелодія;
- Як говорить овечка, цифра 3, буква С + мелодія.
2. Режим гри:
- Машина без жодних зусиль їздить з перешкодами.
- Вимикання руху літака;
- Музика.
Функціонування разом з яскравим освітленням.
Працює від 3-х батарейок типу « AA» 1.5V (не включені до комплекту).
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробників: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Озвучка: Англійська
- Вік: від 1 роки
- Габарити іграшки: 20 х 18 х 12 см
- Габарити упаковки: 20 х 23 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 723 ₴




