Дитячий автомат на кульках із лазерним прицілом і ліхтариком CYMA HY-017C

-10%
- Готово до відправки
- Код: 10761
1 469 ₴
1 324 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат імітує реальну вогнепальну зброю та виготовлений у масштабі 1:1. Пластиковий корпус має високу деталізацію й точно передає конструктивні особливості автомата. Потужний ударно-пружинний механізм вистрілює пластиковими кулями з діаметром 6 мм. Режим стрільби — одиничний, і після пострілу необхідно пересмикнути затвор.
Особливість:
- Коліматорний приціл
- Лазер
- Ліхтарик
Автомат призначений для стрільби по мішенях. Дотримуйтеся техніки безпеки, не стріляйте в людей і тварин.
Характеристики:
- Паковання: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Чорний
- Габарити автомата: 75 х 4 х 22 см
- Ражим стрільби: Одиничний
- Вік: від 14 років
Комплектація:
- Автомат
- Кульки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyma |
| Країна виробник | Китай |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип приводу | Пружинний |
| Режими ведення вогню | Одиночний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Автомат |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | Картонна коробка |
| Висота | 220.0 |
| Вікова група | Від 14 років |
| Ширина | 40 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Максимальна дальність стрільби | 40 м |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
- Ціна: 1 324 ₴


