Дробовик на пластикових кульках

- Немає в наявності
- Код: 10765
1 439 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дробовик ZM 61 L імітує дійсну вогнепальну зброю і виконаний в масштабі 1:1. Пластиковий корпус має високу деталізацію і точно передає конструктивні особливості дробовика. Потужний ударно-пружний механізм вистрілює пластиковими кулями з діаметром 6 мм. Режим стрільби є одиночним, і після пострілу потрібно пересмикнути затвор.
Дробовик призначений для стрільби по мішенях. Дотримуйтесь техніки безпеки, не стріляйте в людей і тварин.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Чорний
- Габарити автомата: 70 х 4 х 19 см
- Ражим стрільби: Одиночний
- Вік: від 14-ти років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 439 ₴


