Пістолет на кульках металевий ZM 25

- Немає в наявності
- Код: 10770
709 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет ZM 25 — ідентичний реальному прототипу бойового пістолета. Металевий корпус і висока деталізація передає відчуття справжньої зброї. Магазин розрахований на дев'ять 6-мм пластикових куль. Одиничний режим стрільби здійснюється натисканням на курок, попередньо пересмикнувши затвор.
Пістолет призначений для стрільби по мішенях. Дотримуйтеся техніки безпеки, не стріляйте в людей і тварин.
Пістолет призначений для стрільби по мішенях. Дотримуйтеся техніки безпеки, не стріляйте в людей і тварин.
Характеристики:
- Паковання: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Метал
- Колір: Сірий
- Габарити автомата: 18 х 3 х 12 см
- Ражим стрільби: Одиничний
- Вік: від 14 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Країна виробник | Китай |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Режими ведення вогню | Одиночний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пістолет |
| Матеріал | Метал |
| Паковання | Картонна коробка |
| Висота | 120.0 |
| Вікова група | Від 14 років |
| Ширина | 30 мм |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
- Ціна: 709 ₴






