Машинка Бетонозмішувач на батарейках Зелена

- Немає в наявності
- Код: 10827
404 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопців будь - якого віку. Юні дослідники хочуть дізнатися, як працюють сучасні технології, а докопатися до правди їм допоможе бетонозмішувач.
Ефекти працюють від батарейок, які входять до комплекту.
Особливість:
- 4 кнопки включають звукові ефекти
- світло проблискових маячків
- рухомі елементи
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Зелений
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 18 х 8 х 20 см
- Габарити упаковки: 21 х 14 х 20 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 404 ₴

