Інерційна машинка Водовоз, світло, звук

- Немає в наявності
- Код: 10830
436 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопців різного віку. Юним дослідникам цікаво дізнатися, як же працюють ці чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини допоможе машина Водовоз.
Чудово деталізована з масштабом 1: 20 модель водовозу працює від 3-х батарейок AG13, які забезпечують звук і світло нашої машини.
Три кнопки на даху автомобіля включають проблискові маячки і активують: звук мотора, клаксон, спецсигнал.
Ще одним важливим бонусом буде інерційний механізм, який дозволяє влаштовувати спортивні змагання великої спецтехніки.
Особливість:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Білий
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 19 х 7 х 10 см
- Габарити упаковки: 24 х 12 х 16 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 436 ₴
