Інерційна Машинка Самоскид, світло, звук

- Немає в наявності
- Код: 10836
515 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид оснащений інерційним механізмом, кузов та задній борт відкидається.
Чотири кнопки на даху автомобіля активують 4 звукові ефекти і підсвічування проблискових маячків.
Ефекти працюють від трьох батарейок AG13 (входять в комплект).
Особливість:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Жовтий
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 32 х 10 х 15 см
- Габарити упаковки: 31 х 8 х 13 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 515 ₴

