Пожежна машина з водяною помпою, світло, звук

- Немає в наявності
- Код: 10841
671 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель спецтехніки завжди приваблювали хлопчиків будь-якого віку. Юним дослідникам цікаво дізнатися, яким чином працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини їм допоможе Пожежна машина з водяною помпою.
Функції:
- 4 кнопки включають звукові ефекти;
- світло проблискових маячків;
- рухомі елементи;
- інерційний механізм;
- водяна помпа - бризкає водою зі шланга.
Ефекти працюють від батарейок, які передбачено у комплекті.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 27 х 9 х 13 см
- Габарити упаковки: 32 х 12 х 19 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 671 ₴

