Спецтехніка Навантажувач інерційний

- Немає в наявності
- Код: 10848
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моделі спецтехніки завжди притягували хлопців будь - якого віку. Юним дослідникам цікаво дізнатися, як працюють сучасні технології, а знайти правду їм допоможе модель завантажувача.
Функції:
- 3 кнопки включають звукові ефекти;
- світло;
- рухомі елементи;
- Інерційний механізм.
Ефекти працюють від батарейок, які входять до комплекту.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Помаранчевий
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 26 х 10 х 21 см
- Габарити упаковки: 28 х 13 х 17 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Конвеєрний навантажувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 479 ₴


