Дитяча збиральна машинка Сміттєвоз, світло, звук

- Немає в наявності
- Код: 10850
554 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка серії “Sweeper" виконана в масштабі 1:16!
Коммунальна техніка має високу деталізацію, рухомі елементи та ґумові деталі.
Корпус пофарбований у помаранчевий колір з сірими вставками. Кабіна у своїй конструкції має великі панорамні вікна, через які видно просторне місце водія.
На даху розташовано три функціональні кнопки:
- Кнопка з ключем - звуки запалювання;
- Кнопка з клаксоном - гудок;
- Кнопка з написом - сигнал заднього ходу.
При активізації ефектів проблискові маячки підсвічуються білим кольором.
Передні колеса обладнані інерційним механізмом.
Дзеркала заднього виду і прибиральні щітки виготовлені з м’якої гуми, а рухомий причіп обладнаний заднім навантаженням, що дозволяє дитині докладно вивчити техніку і продумати багато ігор.
Ефекти працюють від 3-х батарейок AG-13 - входять до комплекту
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Помаранчевий
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 20 х 11 х 15 см
- Габарити упаковки: 30 х 12 х 18 см
- Вік: від 3х років
Комплектація:
- Комунальний транспорт.
- Сміттєвий бак.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 554 ₴


