Інерційний Трейлер з екскаватором, світло, звук

-24%
- Готово до відправки
- Код: 10854
894 ₴
680 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі вантажної техніки завжди приваблювали хлопців різного віку. Юним дослідникам цікаво знати, як працюють сучасні технології, а докопатися до правди допоможе трейлер.
На причепі біля трейлера розташувався екскаватор.
Чудова деталізована модель трейлера працює від 3-х батарейок типу AG13, які забезпечують звукові і світлові ефекти нашої машини.
Важливим бонусом є наявність інерційного механізму, який дозволяє влаштовувати змагання вантажної техніки, щоб дізнатися, хто з них швидший за інших!
Особливість:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Жовтий
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 47 х 8 х 17 см
- Габарити упаковки: 42 х 12 х 19 см
- Вік: від 3-х років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машина-транспортер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 680 ₴

