Кран на радіокеруванні дитячий

- Немає в наявності
- Код: 10857
1 054 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран на радіокеруванні — це детальна модель справжньої спецавтехніки.
Масштаб 1:18.
Кнопки на пульті активують:
- рух техніки (вперед, назад, ліворуч, праворуч);
- обертання техніки навколо своєї осі;
- роботу підйомного механізму.
Робота підйомного механізму крана супроводжується реалістичними звуками, а в кабіні водія вмикається освітлення.
Живлення крана - акумуляторна батарея 4,8 V (в комплекті).
Живлення пульта - 4 батарейки типу "АА" (не включається в комплект)
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 6 років
- Колір: Помаранчевий
- Габарити іграшки: 33 х 12 х 30 см
- Габарити упаковки: 32 х 14 х 40 см
У комплекті:
- кран,
- пульт р/у,
- акумуляторна батарея 4,8 V,
- зарядний пристрій,
- набір дорожніх огорож,
- ємкість для підйому вантажу,
- елементи, що імітують вантаж.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 1 054 ₴
