Кран на радіокеруванні дитячий 50 см

- Немає в наявності
- Код: 10858
1 473 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран на радіокеруванні - детальна модель справжньої спецавтехніки.
Кнопки на пульті активують:
- рух техніки (вперед, назад, ліворуч, праворуч)
- роботу підйомного механізму
- обертання платформи на 360 градусів.
Кран має яскраве, барвисте підсвічування і можливість вимкнути звук під час гри.
Живлення крана - акумуляторна батарея 4,8 V (в комплекті).
Живлення пульта - 4 батарейки типу "АА" (не включається в комплект)
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 6 років
- Колір: Помаранчевий
- Габарити іграшки: 50 х 20 х 15 см
- Габарити упаковки: 52 х 25 х 16 см
Комплектація:
- кран
- акумулятор 4.8 V
- пульт керування
- USB кабель для підзарядки
- вантаж
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 1 473 ₴
