Трюкова Машина всюдихід на радіокеруванні з парогенератором Червона

- Немає в наявності
- Код: 10862
2 239 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gesture Sensitive Twist Car - покорить серце кожного автолюбителя, адже всюдихід поєднує всі найновіші розробки радіокерованих моделей!
Велика конструкція зроблена з високої первинної пластмаси, яка надійно захищає корпус від пошкоджень, а роликові колеса, всередині пластмасового корпусу, надійно зафіксовані таким чином, щоб попереджати пошкодження і вилітання роликового колеса.
Корпус прикрашений абстрактним малюнком, який гармонійно підкреслює сучасний стиль і швидкісну вдачу всюдиходу.
Особливості моделі:
- Кожне колесо має парогенератор. Від тепер, будь-які поїздки по гладких дорогах і бездоріжжю будуть супроводжуватися ефектом димової завіси
- Кожне колесо зсередини підсвічується різними кольорами
- Корпус моделі підсвічується червоним і зеленим кольором, під час активації музики
- Ритмічна і дуже динамічна музика
- 2 положення корпуса
Керування:
- включення і вимикання пульта
- аналоговий джойстик для руху: вперед/назад/ обертання за годинниковою стрілкою і проти годинникової
- включення і вимикання музики
- при затисканні кнопки III спрацьовує демонстраційний режим
- при натисканні кнопки III вмикається парогенератор і запалюються світлові ефекти
Комплектація:
- машинка
- пульт керування
- піпетка для води
- акумулятор 7.4 V
- USB для підзарядки акумулятора
Пульт управління працює від двох батарейок, типу АА - не входить до комплекту.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 8 років
- Колір: Червоний
- Габарити іграшки: 45 х 33 х 12 см
- Габарити упаковки: 50 х 13 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 15 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 2 239 ₴


