Вантажівка самоскид на пульті керування

- Немає в наявності
- Код: 10867
652 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка на дистанційному управлінні - детальна модель справжньої спецавтотехніки, у масштабі 1:20.
Кнопки на пульті активують:
- рух вперед/назад;
- роботу кузова вгору/вниз
Живлення спецтехніки здійснюється за рахунок пульта, який працює від 3-х батарейок типу "АА" (не включається в комплект).
У комплекті:
- спецтехніка,
- пульт д/у.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 5 років
- Колір: Помаранчевий
- Габарити іграшки: 23 х 12 х 14 см
- Габарити упаковки: 31 х 14 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Привод | 2WD |
| Радіус дії | 2 м |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 652 ₴
