Гугенічний всюдихід на радіокеруванні Сірий

- Немає в наявності
- Код: 10868
2 327 ₴
Модель гусеничного поліцейського бронетранспортера від компанії Pinecone Model нікого не залишить байдужим. Повноцінна модель танку-бронетранспортера зроблена у масштабі 1:12 забезпечує прохідність порівнянну з можливостями швидкісних танків. Проте танк може похвалитися недюжинною швидкістю у 12 км/год, здатний перестрибувати ями і канави завширшки майже в третину корпусу (до 10 см) і глибиною до 5 см. Механізм управління у моделі близький до справжніх танків. На відміну від типу конструкції на двох слабших двигунах, у даній моделі в якості приладного встановлено один потужний двигун 380 модельного класу. А повороти здійснюються за допомогою окремого двигуна, що корегує момент між траками. Усі колеса рухомі і амортизують усі нерівності бездоріжжя.
Однієї уваги заслуговує дизайн моделі. Спираючись на танкову платформу верхня модель - це позашляховик з багажником, трубчастим захисним каркасом і родзинкою у вигляді повнофункційних дверей "Крило чайки".
Особливості:
- Може розвертатися на 360 градусів на місці
- Бере кут підйому до 30 градусів
- Переїде рів глибиною до 5 см і довжиною до 10 см
- Максимальна швидкість: 12 км/год.
- Дизайн дверей "крило чайки"
- Гесеничний привід.
- Симулює двоходову коробку передач
- Ємна та потужна літієва батарея на 1200 мАч
- Сучасне двостороннє радіокерування 2.4 ГГц
- Переднє колесо автоматично підтягує гусениці
- Вбудований захист від перегріву і перезаряду
Комплектація набору:
- бронетранаспортер
- пульт
- акумуляторна батарея 7.4V
- пристрій заряду
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 6 років
- Колір: Сірий
- Акумулятор: 7,4В 1200 мАч.
- Габарити іграшки: 34 х 17 х 14 см
- Габарити упаковки: 38 х 19 х 21 см
- Час заряду: до 3 годин
- Тривалість роботи: 20 хвилин
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк всюдихід |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 2 327 ₴


