Екскаватор на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 10869
1 067 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на радіокеруванні — це детальна модель справжньої спецтехніки.
Кнопки на пульті активують:
- рух техніки (вперед, назад, ліворуч, праворуч);
- обертання техніки навколо своєї осі;
- підняття і опускання ковша;
- відтворення пісні;
- Режим автоматичної демонстрації.
Якщо увімкнено режим автоматичної демонстрації:
- Спецтехніка підсвічується яскравими вогниками;
- грає музика.
- Рух вперед/назад;
- підняття і опускання ковша.
Кожен руху екскаватора супроводжується блиманням кольорових лампочок, на гусеничних колесах.
У кабіні екскаватора також встановлено світлодіодна лампочка, яка під час функціонування екскавора світиться яскравими вогниками.
Комплектація:
- экскаватор;
- пульт керування
- акумуляторна батарея 3.6 V;
- USB шнур для підзарядки.
Живлення пульта - 2 батарейки типу "АА" (в комплект не входять).
Живлення екскаватора - акумуляторна батарея 3.6 V. (у комплекті).
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 5 років
- Колір: помаранчевий
- Габарити іграшки: 27 х 12 х 26 см
- Габарити упаковки: 47 х 14 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Екскаватори |
| Особливості | На радіокеруванні |
| Артикул | 10869 |
- Ціна: 1 067 ₴




