Рюкзак шкільної "Трансформери" каркасний (список ортопедичний)

- Немає в наявності
- Код: 10871
868 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вправний і легкий шкільний рюкзак підійде для хлопчиків молодших класів.
Рюкзак зроблений спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування.
Особливість:
- Ортопедична спинка.
- Дві широкі м'які регулювані лямки.
- Протинена ручка.
- Одне влучне відділення.
- Блискавка по всьому периметру.
- 4 додаткових кишені: 2 об’ємних передніх кишені на блискавки і два бічні сітківки.
- На дні 4 пластикових ніжки.
- Є світловідбивні елементи.
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Цвет: Зелений
- Вага в упаковці: 450 г
- Габарити в упаковці: 30 x 20 x 40 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Transformers |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10871 |
- Ціна: 868 ₴

