Шкільний Пенал Tранформери Синій

- Немає в наявності
- Код: 10878
412 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал зроблений з міцного матеріалу блакитного кольору з 3D зображенням Трансформерів.
Пенал складається з одного підрозділу, який у свою чергу ділиться на кілька зон.
В одному боці є зона з гумками для фіксації письмових приналежнь, в іншій сітківці на блискавки.
Характерики:
- Пакування: Блістер
- Цвет: Синій
- Вага в упаковці: 250 г
- Габарити пінала: 13 х 5 х 21 см
- Габарити в упаковці: 15 x 5 x 29 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Пенал
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 13 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Персонажі | Transformers |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10878 |
- Ціна: 412 ₴

