Набір фігурки тварин Африки

- Немає в наявності
- Код: 10882
385 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір фігурок звірів Африки неодмінно сподобається маленькому любителю пригод та джунглів! Що може бути цікавіше, ніж подорожувати в незвідані світи (нехай навіть у своїх фантазіях), спостерігати за життям диких тварин і навіть розігрувати захоплюючі сюжети зі своїми вихованцями. У наборі 10 штук.
Характеристики:
Характеристики:
- Упаковка: Пакет
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Гума
- Колір: Різні кольори
- Габарити іграшок: 10 х 3 х 8 см
- Габарити упаковки: 31 х 6 х 22 см
- Вік: від 1 року
- Комплектація: 10 тварин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Дика тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 385 ₴
