Набір Фігурки Динозаврів

- Немає в наявності
- Код: 10883
465 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір фігурок динозаврів неодмінно сподобається маленькому любителю пригод та старожитностей! Що може бути цікавішим, ніж переміщатися в часі (нехай навіть у своїх фантазіях), спостерігати за життям доісторичних істот і навіть самому розігрувати захоплюючі сюжети зі своїми вихованцями-динозаврами. У наборі 10 шт.
Характеристики:
- Упаковка: Пакет
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Гума
- Колір: Різні кольори
- Габарити іграшок: 9 х 3 х 6 см
- Габарити упаковки: 30 х 5 22 см
- Вік: від 1 року
- Комплектація: 10 динозаврів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 465 ₴
