Паркінг гоночний трек зі спуском 5 ярусів, 4 машинки

- Немає в наявності
- Код: 10904
648 ₴
Гараж чудово підходить для наймолодших, але вже таких завзятих автолюбців віком від двох років.
Ігровий набір — це надзвичайно яскрава відкрита споруда на п'яти поверхах з широким стійким фундаментом і мега крутими спусками.
Перший поверх облаштований швидкісним з'їздом та обладнаний паркувальною зоною з трьома критими гаражами та критим паркуванням.
Всі інші яруси з карколомними гірками виконані під нахилом зі стопором з одного боку і прикрашені вилитою стрілочкою, яка наочно покаже правильний напрямок руху.
Цікава особливість ігрового набору полягає в тому, що машинки самі з'їжджають і перевертаються зверху вниз швидкісними напрямними траси.
6 машинок перевертней чекають на свого юного водія, щоб зі всієї швидкості рвонути по кольоровій магістралі паркування.
Гараж поставляється в повністю розібраному вигляді та налічує у своїй комплектації:
- пластикова основа з критими стоянками та крутим виїздом;
- 4 різнокольорові спуски;
- 2 додаткових паркування-підставки для збільшення висоти горки;
- елементи кріплення;
- листок з яскравими наклейками;
- 4 супершвидкісних машинок перевертнів.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 2 років
- Габарити трека: 38 х 12 х 34 см
- Габарити упаковки: 39 х 10 х 31 см
- Колір: Різні кольори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 340 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 648 ₴

