Швидкисний спуск трек, 4 поверхи, 6 машинок, ксилофон

- Готово до відправки
- Код: 10914
1 189 ₴
792 ₴
Привабливе паркування обов'язково сподобається всім дітям, які люблять яскраві та ефектні іграшки, динамічна взаємодія і спостереження за фізичними явищами!
4 яруси захоплюючого заїзду, готова забезпечити оригінальне паркування з яскравих та запаморочливих спусків. Кожен спуск - крутий поворот і падіння, яке охоче продемонструють машинки перевертні. У наборі 6 моделей машин. Кожна машинка має дерев'яні основи, пластикові колеса і металевий захисний болт, але дві моделі з набору складаються навпіл на 90 градусів!
Основа стоянки виготовлена з дерева. А конструкція доповнена з одного боку кольоровим ксилофоном, а з іншого суміжними шестернями.
Горки виготовлені з первинної пластмаси, як і знімний спуск з місцем під паркуванням.
Особливість:
- З одного боку ксилофон
- З іншого боку шестерні
Комплектація:
- парковка.
- 6 машинок;
- зйомний спуск.
Висота паркінга - 30 см.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріали: дерево, пластик
- Вік: від 2 років
- Габарити трека: 30 х 9 х 30 см
- Габарити упаковки: 31 х 10 х 31 см
- Колір: Різні кольори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота у зібраному вигляді | 300 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 792 ₴



