Розвиваюча гра Вежа з кулькою 5 ярусів

- Немає в наявності
- Код: 10963
467 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра Вежа з кулькою являє собою різнобарвну вежу на верхівці якої розташована голова динозавра. Вежа має 5 ярусів.
Кульки містять елемент, що гримить, що неодмінно приверне увагу дитини.
Зібравши вежу з пластикових деталей, спускайте кульки по черзі та спостерігайте, чия кулька прийде перша до фінішу.
Гра підійде малюкам від 6 місяців.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Габарити упаковки: 26 х 9 х 28 см
- Вік: від 6 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 467 ₴
