Паркінг для машинок Поліцейська станція

- Готово до відправки
- Код: 10976
1 273 ₴
1 016 ₴
Поліцейська стоянка Six-six Zero складається з трьох поверхів, де перший поверх - це заїзд, а два інших поверхи - паркувальні місця та вертолітний майданчик.
Парковка зроблена в поєднанні блакитного і сірого кольорів, які найкраще передають фірмовий стиль поліцейського загону. Кожен поверх прикріплений між собою крутим гвинтовим спуском, по якому на повній швидкості будуть мчати машини на небезпечні спецзадачі.
Паркування обладнане захисними бортиками, а також шлагбаумами розмітками і дорожніми знаками, які допоможуть машинкам переміщатися по парковці відповідно до основних правил дорожнього руху.
До складу входить карта міста, на ній зображено барвистий малюнок місцевості з вічною зеленою травою, швидкісною дорогою та іншими житловими ділянками.
2 машинки у наборі представлені у стильному оформленні:
1) Поліцейська спецтехніка.
2) Позашляховик, який змінює колір від температури.
Ефекти моделі:
- при натисканні на будь- яку кнопку вишка підсвічується синім кольором, а сигнальні вогні червоним кольором.
- Кожна кнопка відтворює різні сирени.
Комплектація:
- Паркування
- 2 машинки
- карта міста
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Синій
- Габарити паркінгу: 60 х 28 х 43 см
- Розмір карти міста: 78 см х 58.
- Габарити упаковки: 46 х 8 х 35 см
- Вік: від трьох років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 600 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина у зібраному вигляді | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 016 ₴
