Паркінг для машинок пожежна станція з автоматичним підйомником Six six zero

- Немає в наявності
- Код: 10977
1 686 ₴
Унікальна модель пожежної станції із серії "Six-Six-Zero". З таким набором дитина зможе докладно дізнатися та вивчити таку складну, але корисну професію – пожежник.
Гараж є п'яти поверховий будинок. У його конструкцію входить - ліфт, чотири гвинтові спуски, заїзд з виїздом та окремо виведений вертолітний майданчик.
Головна особливість моделі – фургон, який змінює колір від температури, з темно-синього на блакитний.
На даху ліфта розташовано чотири функціональні кнопки:
- Червона - опустити ліфт;
- Блакитна - сигнали спецтехніки, звуки двигуна і зльот літака;
- Зелений - звук піднімання ліфта і гудок автомобіля;
- Жовта - підняти ліфт.
Під час функціонування мігалка на даху підсвічуються - синім кольором. Літак має литу порожню конструкцію з фюзеляжем і шлюзом, що відривається, що дозволяє використовувати його як:
- доставку спецтехніки до місця події;
- окремий транспорт.
- парковку.
Для більш захопливої гри в комплект входить дві пожежні техніки, які виготовлені з сумісних матеріалів - металевого корпусу і пластмасових колес, а також велика карта міста. Вона виконує роль ігрового поля і на неї можна поставити гараж.
Гараж збирається за 8 кроків з 45 деталей.
Загалом у наборі 79 деталей.
Машини виконані у масштабі 1:64.
Комплектація:
- деталі гаража - 45 шт.
- літак
- 2 спецтехніки
- 1 машина змінює колір
- карта міста
- 2 аркуші наклейок
- інструкції
Ефекти працюють від трьох батарейок АА на 1.5 V - не входять до комплекту.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний
- Розмір зібраного паркінгу: 60 х 67 х 32 см.
- Габарити літака: 25 х 27 х 8,5 см
- Розмір карти міста: 78 x 58 см
- Габарити упаковки: 46 х 8 х 35 см
- Вік: від трьох років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 670 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Ширина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 686 ₴
