Іграшковий гараж Пожежна станція, 13 машинок, автоматичний підіймач

- Немає в наявності
- Код: 10980
1 717 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежна станція являє собою триповерхову будівлю з центральним ліфтом. Навколо якого встановлений гвинтовий спуск із заїздом на кожен поверх.
На першому поверсі розташований заїзд і виїзд, з обладнаним пусковим механізмом, а також мийка для машин.
На другому та третьому поверсі розташовані паркувальні місця й окремо виведений посадковий майданчик для вертольота.
На даху ліфта розташовані 6 функціональних кнопок, які відрізняються розміром і відповідають за такі функції:
- прямокутна синя — мелодія й опускання ліфта;
- прямокутна червона кнопка — мелодія та підіймання ліфта;
- квадратна синя — звуки сигналізації, роботи двигуна, їзда та звук гальм;
- квадратна червона — звук сигналу;
- квадратна салатова — звук заднього ходу;
- квадратна жовта кнопка — 8 мелодій.
Під час функціонування кнопки підсвічуються червоним і синім кольором.
Всього в наборі 69 деталей.
Комплектація:
- деталі паркування
- 4 пожежні машинки
- 8 моделек
- вертоліт
- наклейки
- інструкція
Ефекти працюють від 3 батарейок АА на 1.5 V — не входять до комплекту.
Характеристики:
- Паковання: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний
- Габарити упаковки: 66 х 12 х 38 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Висота упаковки | 660 мм |
- Ціна: 1 717 ₴
