Арбалет дитячий з лазерним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 10982
695 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Метальна зброя - тішить активних дітей цікавим дизайном, захоплюючою конструкцією і простим використанням.
Ігровий набір поєднує в собі все необхідне для проведення динамічної та захоплюючої гри:
Ігровий набір поєднує в собі все необхідне для проведення динамічної та захоплюючої гри:
- арбалет зі знімною тятивою
- пластикова мішень
- 3 стріли з присосками
- кілчан
Особливість:
- Лазерний приціл (батарейки в комплекті)
- Стріли з присосками
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Чорний
- Габарити зброї: 40 х 40 х 21 см
- Габарити упаковки: 49 х 6 х 34 см
- Вік: від 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Дротики |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 695 ₴




