Арбалет дитячий з лазерним прицілом і присосоками

-22%
- Готово до відправки
- Код: 10984
1 309 ₴
1 026 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія спортивних іграшок допомагає дітям проводити час весело і ефективно. Саме такою функціональною іграшкою є арбалет.
Якісна іграшка працює від батарейок типу LR13, які оснащують ігрову зброю лазерним прицілом. У комплекті з арбалетом ви також знайдете три довгих стріли з присосками.
Граючи в спортивні ігри, дитина розвиває рівновагу, координацію рухів і отримає багато годин веселих ігор на свіжому повітрі.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний / синій
- Габарити зброї: 61 х 53 х 16 см
- Габарити упаковки: 64 х 11 х 27 см
- Вік: від 5 років
Комплектація:
- Арбалет
- 3 дротика з присосками
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Дротики |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 026 ₴

