Дитячий лук зі стрілами Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 10996
569 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лук — це не просто іграшка, це модернізована оригінальна модель ігрового лука!
Зі зручною конструкцією для завантаження стріли впорається навіть малий, але виробники обмежують використання іграшки за віковими категоріями: 8+.
Лук стріляє на досить довгі дистанції, що сприяє рухливій грі дитини.
Така іграшка стане справжнім відкриттям для підлітка. Лук тренуватиме його фізичне здоров'я і відволікатиме його від комп'ютерних пасивних ігор.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Помаранчевий
- Габарити зброї: 57 х 10 х 3 см
- Габарити упаковки: 59 х 11 х 21 см
- Вік: від 8 років
Комплектація:
- Лук
- 3 стріли
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 569 ₴

