Дитячий лук зі стрілами Зелений

- Немає в наявності
- Код: 10997
494 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і сучасний лук стане чудовою метальною зброєю в руках будь - якої дитини.
Модернізована конструкція поєднує помітний дизайн і оригінальну тятиву для завантаження стріли.
Лук Super Archer може стріляти більше ніж на 10 метрів!
Тому обмеження на вік становить 8 років.
Комплектація:
- Лук
- 2 стріли на присоці
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Зелений
- Габарити зброї: 58 х 9 х 8 см
- Габарити упаковки: 59 х 10 х 21 см
- Вік: від 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 494 ₴

