Дитячий лук зі стрілами на присосках

- Немає в наявності
- Код: 10998
572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лук - це справді захоплююча і дуже проста метальна зброя, яка тренує твердість руки і мітку стрільби.
Storm Bow нова розробка дитячих ігор. Легка вага, зручна конструкція і яскравий дизайн дозволять отримати від гри максимум задоволення.
Конструкція складається з пластмасових плечей, фігурної рукояті та ґумової тятиви. Корпус прикрашений наклейками з написом “Storm Bow" і малюнком мішені.
До набору входять 3 стріли, дві з яких м'які, а третя на присосці.
Дальність - 10 метрів
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Чорний
- Габарити зброї: 57 х 9 х 14 см
- Габарити упаковки: 65 х 10 х 19 см
- Вік: від 8 років
Комплектація:
- Лук
- 3 стріли
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 650 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 572 ₴

