Коврик Пазл Дитячий "Мікс" 9 шт

- Немає в наявності
- Код: 11006
397 ₴
Нова серія килимків виготовлена з екологічно чистого, гіпоаллергенного EVA-матеріалу, який має велику щільність у порівнянні з іншими аналогічними моделями.
Моделі цієї серії бувають дуже нестабільними.
Гра, яка розвивається, складається з декількох варіантів гри. Такі килимки виконують функції пазлів, кубиків, сортера та багатьох інших.
Матеріал EVA, з якого виготовлені деталі килимка-пазла досить легкий. Крім того, м'якість цього матеріалу зроблять гру комфортною, а його текстура має масажний ефект.
Кожен пазл килимка містить зйомні елементи, які дозволяють малюку гратися з ним, наче зі сортером, підбираючи фігурки до відповідних отворів.
Гра з килимком тренує дрібну моторику, логіку і увагу дитини, а сам килимок не ковзає, легко миється і забезпечує травмою під час гри.
Особливість:
- Розмір одного пазла: 30 х 30 см
- Товщина пазла: 0,9 см
- У упаковці 9 шт.
Характерики:
- Пакування: Пленка
- Країна виробників: Китай
- Колір: Різні кольори
- Матеріал: EVA-матеріал
- Габарити: 30 х 9 х 30 смм
- Вік: народження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип l | Розвивальні та ігрові килимки |
- Ціна: 397 ₴
