Килимок Пазл Дитячий масажний 15 шт Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 11034
843 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажний килимок пазл допоможе вам створити безпечне і екологічне середовище для повсякденних ігор дитини. Масажний килимок складається з 15 елементів. Вони легко скріплюються між собою і надійно фіксуються між собою. На кожному з елементів зображений малюнок, виконаний у контрастних кольорах, які сприятливо впливають на розвиток очей, і оснащені простим і зрозумілим зображенням.
Моделі цієї серії відрізняються підвищеною зносостійкістю!
EVA - це сучасний екологічно чистий матеріал. Він має мікропористу структуру. Має багато вагових переваг:
- легка вага
- гнучкий і еластичний
- амортизаційні властивості
- стійкий до розтягувань та деформації
- добре переносить низьку та високу температуру, а також різкі перепади
- не викликає алергічних реакцій
- не має запаху.
Особливість:
- Розмір одного пазла: 30 х 30 см
- Товщина пазла: 1 см
- В упаковці 15 шт.
Характеристики:
- Пакування: Плівка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Матеріал: EVA-матеріал
- Габарити: 30 х 15 х 30 см
- Вік: З народження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 843 ₴
