Дитячий набір інструментів "Атомеханік"

- Немає в наявності
- Код: 11053
1 965 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір інструментів Автомобільний майстер - чудовий спосіб познайомити юного майстра з відомими інструментами, з їх призначенням і принципом роботи. Висота набору у зібраному вигляді 88 см.
Всі інструменти реалістично виконані і відмінно підійдуть для захоплюючих хлоп'ячих ігор. За допомогою набору дитина легко зможе зрозуміти та вивчити застосування кожного з інструментів.
У наборі двигун з підсвічуванням. Працює від 2-х батарейок типу АА 1.5V (не входять в комплект).
Дриль обертається. Працює від 2-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять в комплект).
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити набору: 88 х 49 х 34 см
- Габарити упаковки: 43 х 20 х 52 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 880 мм |
- Ціна: 1 965 ₴

